Bordelet
... jedinečné dielo pre Váš jedinečný moment v magickom okamihu domova ...

Na stiahnutie

3D modely

  Eva 992 Centrale Laquée Foyer Fermé.stp
  Julietta 985 Angle Foyer Fermé.stp
  Eva 992 Murale Foyer Fermé.stp
  Marina 993 Murale Foyer Fermé.stp
  Prolongations ø244.5.stp
  Léa 998 Murale Foyer Fermé.stp
  Léa 998 Centrale Foyer Fermé Sérigraphié.stp
  Prolongations ø219.1.stp
  Léa 998 Murale Foyer Fermé Sérigraphié.stp
  Prolong Eva 992 color.stp
  Julietta 985 Murale Foyer Ouvert.stp
  Camilia 984 Angle Foyer Ouvert.stp
  Larla 912 murale ouverte.stp
  Tatiana 997 Centrale.stp
  Océa 911 Centrale Foyer Fermé.stp
  Eva 992 Centrale Foyer Fermé.stp
  Prolongations ø273.stp
  Eva 992 Angle Foyer Fermé.stp
  Léa 998 Centrale Foyer Fermé Sérigraphié sur pied.stp
  Prolongation 284x284.stp
  Zélia 908 Murale foyer fermé standard.stp
  Zélia 908 Centrale Laquée Foyer Fermé.stp
  Julietta 985 Centrale Foyer Ouvert.stp
  Prolongation 254x254.stp
  Eolia 907 Centrale Foyer fermé.stp
  Léa 998 Murale Foyer Fermé Sérigraphié sur pied.stp
  Léa 998 Centrale Foyer Fermé.stp
  Marina 993 Centrale Foyer Fermé.stp
  Tatiana 997 Murale.stp
  Prolongation Eolia 907.stp
  Julietta 985 Centrale Foyer Fermé.stp
  Zélia 908 Murale Foyer Fermé Sérigraphié.stp
  Elisa 981 Murale Foyer Ouvert.stp
  Julietta 985 Centrale BLACK LINE.stp
  Marina 993 Centrale Laquée Foyer Fermé.stp
  Alexia 995 Centrale Foyer Fermé.stp
  Zélia 908 Murale Laquée Foyer fermé.stp
  Linéa 914 Centrale Foyer Fermé.stp
  Léa 998 Centrale Foyer Fermé sur pied.stp
  Irena 910 Centrale Foyer fermé.stp
  Léa 998 Murale Foyer Fermé sur pied.stp
  Julietta 985 Murale Foyer Fermé.stp
  Elena 913 Centrale Foyer Fermé.stp

Poďme spolu zažiť magický okamih krbu Bordelet

pre vypracovanie individuálnej cenovej ponuky prosím zaslať projektovú dokumentáciu: rez, pôdorys, náčrt, fotodokumentáciu miesta kde bude stáť krb.

Designové krby JC BORDELET


Perfektné zvládnutie technológie a spracovania kovu umožnilo spoločnosti JC Bordelet, aby sa stala nespochybniteľnou autoritou v oblasti krbových dizajnérov a tvorcov.

To si vyžaduje veľkú odvahu a invenciu. Kreatívna spoločnosť, založená v roku 1976 konštruktérom JC Bordelet, sa špecializuje na dizajnové krby kreatívnych tvarov a štýlov. Dizajn vyžaduje veľa odvahy a viery, aby sa porušili konvencie. Takže v roku 1982 Jean Claude Bordelet vyhlásil svoj štýl a charakteristický vzhľad tým, že na parížskom veľtrhu predstavil svetu ako prvý: centrálny krb zavesený na dymovode, otvorený zo všetkých strán a s lesklým modrým povrchom. Bol to obrovský hit. K dispozícii vo viac ako 180 RAL farbách, sú dnes vzory JC Bordelet jediné krby ponúkané v takej širokej škále farieb a povrchových úprav. Jeho výtvory boli ocenené po celom svete vrátane najslávnejšej ceny Janus za dizajn.

JC Bordelet našiel svoje miesto v avantgardnej tvorbe a túto filozofiu nemení. Predveďte svoj oheň elegantným, decentným spôsobom a odvážte sa použiť farbu , vo svete čiernej a bielej bez kompromisov v oblasti čistých línií. Spoločnosť JC Bordelet už od 1976 navrhuje a vyrába vo svojich dielňach v Montpellier kovové krby a vytvára tak modely, ktoré sa do vašej domácnosti prirodzene hodia. Spoločnosť JC Bordelet, ktorá získala mnoho ocenení vrátane ceny Janus za dizajn a pravidelne zastupuje Francúzsko na popredných medzinárodných obchodných výstavách, pokračuje v inováciách každý deň pri zachovaní odborných znalostí v oblasti spracovania kovov, ktoré jej umožňujú stanoviť štandard pre priemysel a pre dizajnové krby.

Keď už roky sníval o ideálnom krbe, dizajnér Jean Claude Bordelet sa v roku 1976 rozhodol úplne venovať navrhovaniu a výrobe krbov. Pôvodom z regiónu Montpellier tu prirodzene založil svoju dielňu. Ako roky plynuli a spoločnosť rástla, dielňa potrebovala viac priestoru a presťahovala sa do neďalekých Castries. Spoločnosť teraz vlastní spoločnosť Seguin Group. V auguste 2018 sa dielňa opäť presťahovala - tentoraz o pár kilometrov ďalej do ešte priestrannejších priestorov vo Vendargues.

V roku 2006, keď sa blížil odchod do dôchodku, sa návrhár rozhodol predať svoju spoločnosť spoločnosti Seguin Duteriez, ktorú od roku 1997 vlastní rodina De Galembert. Jean Claude Bordelet zomrel v júni 2015 vo veku 67 rokov. Odvtedy skupina Seguin Group pracovala na zachovaní pôvodného ducha svojich výtvorov, napríklad tým, že navrhla modely Zelia 908 a najnovší krb Calista 917. Spoločnosť poháňaná skupinou a novými regulačnými požiadavkami pokračuje v inováciách a umiestňuje sa na špici tejto profesie: prispôsobenie, inovácie a technický pokrok sú základom nových prielomov spoločnosti.

Výrobný závod spoločnosti sa nachádza v Montpellier na juhu Francúzska. Ak chcete zabudnúť na priemer tak práve pre Vás je tu originál od JC BORDELET.