Bordelet
... jedinečné dielo pre Váš jedinečný moment v magickom okamihu domova ...

eva 992 glass

Cena od 8 700,-€

Cena od 13 500,-€ dvojplášť 180 ral farba


Umiestnenie :
- centrálna
- na stenu
- do rohu

Presklenie : ANO 360° náhľad
Farebné prevedie:
- 6 základných farieb
- 180 ral farieb

Jednoplášť
Dvojplášť

S Našou 3D aplikáciou si premietnete krb JC Bordelet vo svojom dome v rozšírenej realiteKatalóg na stiahnutie

Prišla zima a chcete, aby vás ohrial krb?
Tento zavesený krb so svojim elegantným moderným dizajnom jemne zahreje váš domov. Ako inovatívny dizajnér, JC Bordelet dýcha do tohto krbu v bielom lesku moderného, umeleckého ducha, ktorý z neho robí originálny prvok interiéru.
Vyplnený zmyselnými krivkami vyžaruje z vašej obývacej izby uvoľnenú a príjemnú atmosféru. Jeho extrémne nízka úroveň emisií CO a častíc pomáha udržiavať kvalitu ovzdušia.
Nielen, že je vysoko efektívny, ale aj vysoko bezpečný.
Centrálne krby: prelomový, moderný dizajn. Farebný sklenený uzavretý zavesený centrálny krb s tehlovým ohniskom je k dispozícii v širokej škále vznešených farieb.
Je vybavená sklokeramickými tabuľami vyrobenými z troch častí, z ktorých každá má hrúbku 24 mm. Tento uzavretý krb, v ktorom pomaly horí zimný oheň, sa odhalí vášmu pohľadu a zaistí pocit pohody. Budete radi vyhrievaní sa pri ohni v pohodlnom kresle pri čítaní knihy alebo jednoducho pri odpočinku. Kov - nemenný, ale trendy - dodáva tomuto výtvoru štýlový vzhľad a ohromujúci lesk.

Poďme spolu zažiť magický okamih krbu Bordelet

pre vypracovanie individuálnej cenovej ponuky prosím zaslať projektovú dokumentáciu: rez, pôdorys, náčrt, fotodokumentáciu miesta kde bude stáť krb.

Designové krby JC BORDELET


Perfektné zvládnutie technológie a spracovania kovu umožnilo spoločnosti JC Bordelet, aby sa stala nespochybniteľnou autoritou v oblasti krbových dizajnérov a tvorcov.

To si vyžaduje veľkú odvahu a invenciu. Kreatívna spoločnosť, založená v roku 1976 konštruktérom JC Bordelet, sa špecializuje na dizajnové krby kreatívnych tvarov a štýlov. Dizajn vyžaduje veľa odvahy a viery, aby sa porušili konvencie. Takže v roku 1982 Jean Claude Bordelet vyhlásil svoj štýl a charakteristický vzhľad tým, že na parížskom veľtrhu predstavil svetu ako prvý: centrálny krb zavesený na dymovode, otvorený zo všetkých strán a s lesklým modrým povrchom. Bol to obrovský hit. K dispozícii vo viac ako 180 RAL farbách, sú dnes vzory JC Bordelet jediné krby ponúkané v takej širokej škále farieb a povrchových úprav. Jeho výtvory boli ocenené po celom svete vrátane najslávnejšej ceny Janus za dizajn.

JC Bordelet našiel svoje miesto v avantgardnej tvorbe a túto filozofiu nemení. Predveďte svoj oheň elegantným, decentným spôsobom a odvážte sa použiť farbu , vo svete čiernej a bielej bez kompromisov v oblasti čistých línií. Spoločnosť JC Bordelet už od 1976 navrhuje a vyrába vo svojich dielňach v Montpellier kovové krby a vytvára tak modely, ktoré sa do vašej domácnosti prirodzene hodia. Spoločnosť JC Bordelet, ktorá získala mnoho ocenení vrátane ceny Janus za dizajn a pravidelne zastupuje Francúzsko na popredných medzinárodných obchodných výstavách, pokračuje v inováciách každý deň pri zachovaní odborných znalostí v oblasti spracovania kovov, ktoré jej umožňujú stanoviť štandard pre priemysel a pre dizajnové krby.

Keď už roky sníval o ideálnom krbe, dizajnér Jean Claude Bordelet sa v roku 1976 rozhodol úplne venovať navrhovaniu a výrobe krbov. Pôvodom z regiónu Montpellier tu prirodzene založil svoju dielňu. Ako roky plynuli a spoločnosť rástla, dielňa potrebovala viac priestoru a presťahovala sa do neďalekých Castries. Spoločnosť teraz vlastní spoločnosť Seguin Group. V auguste 2018 sa dielňa opäť presťahovala - tentoraz o pár kilometrov ďalej do ešte priestrannejších priestorov vo Vendargues.

V roku 2006, keď sa blížil odchod do dôchodku, sa návrhár rozhodol predať svoju spoločnosť spoločnosti Seguin Duteriez, ktorú od roku 1997 vlastní rodina De Galembert. Jean Claude Bordelet zomrel v júni 2015 vo veku 67 rokov. Odvtedy skupina Seguin Group pracovala na zachovaní pôvodného ducha svojich výtvorov, napríklad tým, že navrhla modely Zelia 908 a najnovší krb Calista 917. Spoločnosť poháňaná skupinou a novými regulačnými požiadavkami pokračuje v inováciách a umiestňuje sa na špici tejto profesie: prispôsobenie, inovácie a technický pokrok sú základom nových prielomov spoločnosti.

Výrobný závod spoločnosti sa nachádza v Montpellier na juhu Francúzska. Ak chcete zabudnúť na priemer tak práve pre Vás je tu originál od JC BORDELET.