Bordelet
... jedinečné dielo pre Váš jedinečný moment v magickom okamihu domova ...

irena 910

Cena na vyžiadanie nie je zaradená do výroby


Umiestnenie:
- centrálna

Presklenie: ANO 360° náhľad
Farebné prevedie
6 základných farieb
180 ral farieb
vlastná potlač

Dvojplášť

S Našou 3D aplikáciou si premietnete krb JC Bordelet vo svojom dome v rozšírenej realiteKatalóg na stiahnutie

„JC BORDELET FREES THE KRB“ Vďaka novej technike tlače na plechy JC Bordelet uvoľnil možnosti oceľového dizajnu, aby ste si mohli navrhnúť svoj vlastný krb. Tlačová správa: JC Bordelet oslobodzuje krb! Vďaka novej technike tlače na plechy JC Bordelet uvoľnil možnosti oceľového dizajnu a zákazníci si teraz môžu navrhnúť svoj vlastný krb! Seguin-Dutriez je spoločnosť, ktorá pôsobí v sektore kúrenia na drevo už 30 rokov. Spoločnosť sa pôvodne špecializovala na výrobu kamenných krbov, liatinových a oceľových kúrenísk a kachlí na spaľovanie dreva. V roku 2006 spoločnosť kúpila spoločnosť Bordelet Industries a rozšírila svoju ponuku dizajnových, originálnych, výrazných oceľových krbov. V roku 2010 sa generálny riaditeľ skupiny Seguin-Dutriez Aymeric de Galembert stretol s jedným z jeho dodávateľov, ktorý predstavil niekoľko vzoriek digitálnej tlače na plechy. To mu prinieslo myšlienku uplatniť tento princíp na jeden z krbov skupiny. V skutočnosti Bordelet práve vydal jeden ideálny pre tento typ projektu: krb Irena. Doteraz bol k dispozícii iba v lesklej farbe s možnosťou výberu z 180 farieb. Vytvorilo sa sedem návrhov, od tradičných po trendy: Arabesky (barokový štýl), Scrolls, Quartering and Abstract (veľmi ‘pop art’), Pixels (‘pixel art’), Značky a Graffiti (street art). Aymeric de Galembert: „Tento projekt je pre nás dôležitý, pretože je súčasťou inovatívneho, avantgardného ducha spoločnosti JC Bordelet ako prvá spoločnosť, ktorá pred 20 rokmi predstavila farebný dizajnérsky krb. Možnosti sú pri tejto technike nekonečné. Dokonca plánujeme ponúknuť výrobky na mieru pomocou vlastných návrhov a fotografií našich zákazníkov.

Poďme spolu zažiť magický okamih krbu Bordelet

pre vypracovanie individuálnej cenovej ponuky prosím zaslať projektovú dokumentáciu: rez, pôdorys, náčrt, fotodokumentáciu miesta kde bude stáť krb.

Designové krby JC BORDELET


Perfektné zvládnutie technológie a spracovania kovu umožnilo spoločnosti JC Bordelet, aby sa stala nespochybniteľnou autoritou v oblasti krbových dizajnérov a tvorcov.

To si vyžaduje veľkú odvahu a invenciu. Kreatívna spoločnosť, založená v roku 1976 konštruktérom JC Bordelet, sa špecializuje na dizajnové krby kreatívnych tvarov a štýlov. Dizajn vyžaduje veľa odvahy a viery, aby sa porušili konvencie. Takže v roku 1982 Jean Claude Bordelet vyhlásil svoj štýl a charakteristický vzhľad tým, že na parížskom veľtrhu predstavil svetu ako prvý: centrálny krb zavesený na dymovode, otvorený zo všetkých strán a s lesklým modrým povrchom. Bol to obrovský hit. K dispozícii vo viac ako 180 RAL farbách, sú dnes vzory JC Bordelet jediné krby ponúkané v takej širokej škále farieb a povrchových úprav. Jeho výtvory boli ocenené po celom svete vrátane najslávnejšej ceny Janus za dizajn.

JC Bordelet našiel svoje miesto v avantgardnej tvorbe a túto filozofiu nemení. Predveďte svoj oheň elegantným, decentným spôsobom a odvážte sa použiť farbu , vo svete čiernej a bielej bez kompromisov v oblasti čistých línií. Spoločnosť JC Bordelet už od 1976 navrhuje a vyrába vo svojich dielňach v Montpellier kovové krby a vytvára tak modely, ktoré sa do vašej domácnosti prirodzene hodia. Spoločnosť JC Bordelet, ktorá získala mnoho ocenení vrátane ceny Janus za dizajn a pravidelne zastupuje Francúzsko na popredných medzinárodných obchodných výstavách, pokračuje v inováciách každý deň pri zachovaní odborných znalostí v oblasti spracovania kovov, ktoré jej umožňujú stanoviť štandard pre priemysel a pre dizajnové krby.

Keď už roky sníval o ideálnom krbe, dizajnér Jean Claude Bordelet sa v roku 1976 rozhodol úplne venovať navrhovaniu a výrobe krbov. Pôvodom z regiónu Montpellier tu prirodzene založil svoju dielňu. Ako roky plynuli a spoločnosť rástla, dielňa potrebovala viac priestoru a presťahovala sa do neďalekých Castries. Spoločnosť teraz vlastní spoločnosť Seguin Group. V auguste 2018 sa dielňa opäť presťahovala - tentoraz o pár kilometrov ďalej do ešte priestrannejších priestorov vo Vendargues.

V roku 2006, keď sa blížil odchod do dôchodku, sa návrhár rozhodol predať svoju spoločnosť spoločnosti Seguin Duteriez, ktorú od roku 1997 vlastní rodina De Galembert. Jean Claude Bordelet zomrel v júni 2015 vo veku 67 rokov. Odvtedy skupina Seguin Group pracovala na zachovaní pôvodného ducha svojich výtvorov, napríklad tým, že navrhla modely Zelia 908 a najnovší krb Calista 917. Spoločnosť poháňaná skupinou a novými regulačnými požiadavkami pokračuje v inováciách a umiestňuje sa na špici tejto profesie: prispôsobenie, inovácie a technický pokrok sú základom nových prielomov spoločnosti.

Výrobný závod spoločnosti sa nachádza v Montpellier na juhu Francúzska. Ak chcete zabudnúť na priemer tak práve pre Vás je tu originál od JC BORDELET.