Bordelet
... jedinečné dielo pre Váš jedinečný moment v magickom okamihu domova ...

zelia 908 glass

Cena od 7 900,-€

Cena od 11 800,-€ dvojplášť 180 ral farba


Umiestnenie:
- centrálna
- na stenu

Presklenie: ANO 360° náhľad
Farebné prevedie
6 základných farieb
180 ral farieb
safari prevedenie

Jednoplášť
Dvojplášť

S Našou 3D aplikáciou si premietnete krb JC Bordelet vo svojom dome v rozšírenej realiteKatalóg na stiahnutie

Krb Zelia 908, ktorý bol vyrobený v roku 2008, je tu zobrazený v jeho centrálnej verzii so skleneným uzáverom. Uzavretá kúrenisko má vynikajúci výkon, výkon 11 kW a účinnosť viac ako 80%.
Zelia bola navrhnutá tak, aby poskytovala vášmu domovu veľké teplo a pohodlie. Jeho dizajn evokuje lahodné krivky svojej staršej sestry, Evy 992, ale s jemnejšie profilovanou kapotou a zavesenou podlahou kúreniska bez potreby základne. Krb pláva vo vzduchu zavesený. Ideálne sedí v strede vašej miestnosti a rovnomerne vyžaruje teplo z každého uhla.
Vďaka jemnejšiemu vzhľadu, ktorému pomáha priemer pod jeden meter, zaberá krb Zelia 908 prekvapivo málo miesta.
Ako väčšina výtvorov JC Bordelet, aj jeho výška sa môže prispôsobiť obmedzeniam vášho domu a výške stropu podľa umiestnenia dymovodu.
Krb Zelia poskytuje 360 ° pohľad na tancujúce plamene, takže môžete stráviť mnoho hodín iba pozeraním na burácajúci zimný oheň.
Tento krb smerujúci do celej miestnosti optimálne vykuruje priestor s minimálnou spotrebou energie a jeho dve sklopné tabule umožňujú ľahké a rýchle čistenie. Krb Zelia 908 urobí váš domov príjemným a príjemným. Vyzerá skvele s minimalistickým aj sofistikovaným dizajnom interiéru.
Krivky a jemné línie krbu Zelia 908, ľahká inštalácia, vykurovací výkon a úspora energie vám umožnia každý deň si pogratulovať k zvolenej kvalite!

Poďme spolu zažiť magický okamih krbu Bordelet

pre vypracovanie individuálnej cenovej ponuky prosím zaslať projektovú dokumentáciu: rez, pôdorys, náčrt, fotodokumentáciu miesta kde bude stáť krb.

Designové krby JC BORDELET


Perfektné zvládnutie technológie a spracovania kovu umožnilo spoločnosti JC Bordelet, aby sa stala nespochybniteľnou autoritou v oblasti krbových dizajnérov a tvorcov.

To si vyžaduje veľkú odvahu a invenciu. Kreatívna spoločnosť, založená v roku 1976 konštruktérom JC Bordelet, sa špecializuje na dizajnové krby kreatívnych tvarov a štýlov. Dizajn vyžaduje veľa odvahy a viery, aby sa porušili konvencie. Takže v roku 1982 Jean Claude Bordelet vyhlásil svoj štýl a charakteristický vzhľad tým, že na parížskom veľtrhu predstavil svetu ako prvý: centrálny krb zavesený na dymovode, otvorený zo všetkých strán a s lesklým modrým povrchom. Bol to obrovský hit. K dispozícii vo viac ako 180 RAL farbách, sú dnes vzory JC Bordelet jediné krby ponúkané v takej širokej škále farieb a povrchových úprav. Jeho výtvory boli ocenené po celom svete vrátane najslávnejšej ceny Janus za dizajn.

JC Bordelet našiel svoje miesto v avantgardnej tvorbe a túto filozofiu nemení. Predveďte svoj oheň elegantným, decentným spôsobom a odvážte sa použiť farbu , vo svete čiernej a bielej bez kompromisov v oblasti čistých línií. Spoločnosť JC Bordelet už od 1976 navrhuje a vyrába vo svojich dielňach v Montpellier kovové krby a vytvára tak modely, ktoré sa do vašej domácnosti prirodzene hodia. Spoločnosť JC Bordelet, ktorá získala mnoho ocenení vrátane ceny Janus za dizajn a pravidelne zastupuje Francúzsko na popredných medzinárodných obchodných výstavách, pokračuje v inováciách každý deň pri zachovaní odborných znalostí v oblasti spracovania kovov, ktoré jej umožňujú stanoviť štandard pre priemysel a pre dizajnové krby.

Keď už roky sníval o ideálnom krbe, dizajnér Jean Claude Bordelet sa v roku 1976 rozhodol úplne venovať navrhovaniu a výrobe krbov. Pôvodom z regiónu Montpellier tu prirodzene založil svoju dielňu. Ako roky plynuli a spoločnosť rástla, dielňa potrebovala viac priestoru a presťahovala sa do neďalekých Castries. Spoločnosť teraz vlastní spoločnosť Seguin Group. V auguste 2018 sa dielňa opäť presťahovala - tentoraz o pár kilometrov ďalej do ešte priestrannejších priestorov vo Vendargues.

V roku 2006, keď sa blížil odchod do dôchodku, sa návrhár rozhodol predať svoju spoločnosť spoločnosti Seguin Duteriez, ktorú od roku 1997 vlastní rodina De Galembert. Jean Claude Bordelet zomrel v júni 2015 vo veku 67 rokov. Odvtedy skupina Seguin Group pracovala na zachovaní pôvodného ducha svojich výtvorov, napríklad tým, že navrhla modely Zelia 908 a najnovší krb Calista 917. Spoločnosť poháňaná skupinou a novými regulačnými požiadavkami pokračuje v inováciách a umiestňuje sa na špici tejto profesie: prispôsobenie, inovácie a technický pokrok sú základom nových prielomov spoločnosti.

Výrobný závod spoločnosti sa nachádza v Montpellier na juhu Francúzska. Ak chcete zabudnúť na priemer tak práve pre Vás je tu originál od JC BORDELET.