Bordelet
... jedinečné dielo pre Váš jedinečný moment v magickom okamihu domova ...

marina 993

Cena od 8 600,-€

Cena od 12 545,-€ dvojplášť 180 ral farba


Umiestnenie :
- centrálna
- na stenu

Otočná verzia : ANO 360° náhľad

Farebné prevedie - 6 základných farieb
Jednoplášť

S Našou 3D aplikáciou si premietnete krb JC Bordelet vo svojom dome v rozšírenej realiteKatalóg na stiahnutie

Farebný sklenený centrálny krb Marina 993 kombinuje dizajn a výkon. Jeho jemná a prírodná farba robí z tohto krbu dekoratívny prvok, ktorý jednoduchým a elegantným spôsobom sublimuje váš interiér a vnesie do vášho interiéru príjemné svetlo. Kruhové ohnisko tohto dizajnového krbu, veľkého priemeru, chránené veľmi odolnými sklokeramickými oknami, ponúka úchvatný panoramatický výhľad na drevený oheň, ktorý vo svojej podstate vyzýva k odpočinku a urobí vašu obývaciu izbu o to príjemnejšou. Diskrétna základňa tohto centrálneho krbu dokonale vyváži jeho dizajn a modernú siluetu. Tento krb je ideálnym riešením na vykurovanie vášho domu vďaka svojej veľkorysej sile, vysokej účinnosti a zníženým emisiám častíc a CO. Počas navrhovania získal tento krb značku Flamme Verte 7 stars, ktorá oceňuje jeho výkonnosť a radí sa tak medzi najlepšie krby na drevo. Kvalita špičkových materiálov a dizajn použitý pri dizajne tohto dizajnérskeho krbu tiež zaručujú vynikajúcu spoľahlivosť. Marina 993 je centrálny krb, ktorý sa flexibilne prispôsobí vašim interiérom: pri jeho inštalácii sa zohľadní výška stropu vašej miestnosti, ale aj konfigurácia vašich potrubí a sklon vašej strechy. Krb Marina 993 je vysoko výkonné riešenie na pohodlné a efektívne vykurovanie vášho interiéru, pričom vášmu dizajnérskemu interiéru dodá skutočný nádych.

Poďme spolu zažiť magický okamih krbu Bordelet

pre vypracovanie individuálnej cenovej ponuky prosím zaslať projektovú dokumentáciu: rez, pôdorys, náčrt, fotodokumentáciu miesta kde bude stáť krb.

Designové krby JC BORDELET


Perfektné zvládnutie technológie a spracovania kovu umožnilo spoločnosti JC Bordelet, aby sa stala nespochybniteľnou autoritou v oblasti krbových dizajnérov a tvorcov.

To si vyžaduje veľkú odvahu a invenciu. Kreatívna spoločnosť, založená v roku 1976 konštruktérom JC Bordelet, sa špecializuje na dizajnové krby kreatívnych tvarov a štýlov. Dizajn vyžaduje veľa odvahy a viery, aby sa porušili konvencie. Takže v roku 1982 Jean Claude Bordelet vyhlásil svoj štýl a charakteristický vzhľad tým, že na parížskom veľtrhu predstavil svetu ako prvý: centrálny krb zavesený na dymovode, otvorený zo všetkých strán a s lesklým modrým povrchom. Bol to obrovský hit. K dispozícii vo viac ako 180 RAL farbách, sú dnes vzory JC Bordelet jediné krby ponúkané v takej širokej škále farieb a povrchových úprav. Jeho výtvory boli ocenené po celom svete vrátane najslávnejšej ceny Janus za dizajn.

JC Bordelet našiel svoje miesto v avantgardnej tvorbe a túto filozofiu nemení. Predveďte svoj oheň elegantným, decentným spôsobom a odvážte sa použiť farbu , vo svete čiernej a bielej bez kompromisov v oblasti čistých línií. Spoločnosť JC Bordelet už od 1976 navrhuje a vyrába vo svojich dielňach v Montpellier kovové krby a vytvára tak modely, ktoré sa do vašej domácnosti prirodzene hodia. Spoločnosť JC Bordelet, ktorá získala mnoho ocenení vrátane ceny Janus za dizajn a pravidelne zastupuje Francúzsko na popredných medzinárodných obchodných výstavách, pokračuje v inováciách každý deň pri zachovaní odborných znalostí v oblasti spracovania kovov, ktoré jej umožňujú stanoviť štandard pre priemysel a pre dizajnové krby.

Keď už roky sníval o ideálnom krbe, dizajnér Jean Claude Bordelet sa v roku 1976 rozhodol úplne venovať navrhovaniu a výrobe krbov. Pôvodom z regiónu Montpellier tu prirodzene založil svoju dielňu. Ako roky plynuli a spoločnosť rástla, dielňa potrebovala viac priestoru a presťahovala sa do neďalekých Castries. Spoločnosť teraz vlastní spoločnosť Seguin Group. V auguste 2018 sa dielňa opäť presťahovala - tentoraz o pár kilometrov ďalej do ešte priestrannejších priestorov vo Vendargues.

V roku 2006, keď sa blížil odchod do dôchodku, sa návrhár rozhodol predať svoju spoločnosť spoločnosti Seguin Duteriez, ktorú od roku 1997 vlastní rodina De Galembert. Jean Claude Bordelet zomrel v júni 2015 vo veku 67 rokov. Odvtedy skupina Seguin Group pracovala na zachovaní pôvodného ducha svojich výtvorov, napríklad tým, že navrhla modely Zelia 908 a najnovší krb Calista 917. Spoločnosť poháňaná skupinou a novými regulačnými požiadavkami pokračuje v inováciách a umiestňuje sa na špici tejto profesie: prispôsobenie, inovácie a technický pokrok sú základom nových prielomov spoločnosti.

Výrobný závod spoločnosti sa nachádza v Montpellier na juhu Francúzska. Ak chcete zabudnúť na priemer tak práve pre Vás je tu originál od JC BORDELET.